Napíšte nám

Pozor, otvorené v novom okne. PDFTlačEmail

Prečo denný tábor a nie pobytový?

Denný tábor je vhodný hlavne pre menšie deti, ktoré ešte nie sú zvyknuté na pobyt mimo domu. 

Výhody pre rodiča


Zabehaný pracovný režim sa kvôli prázdninám nemení

Môžete sa naplno venovať svojej práci, aj keď sú prázdniny. Vaše dieťa je neďaleko a je oň postarané podobne ako počas školského roka, keď je v škole.

Možnosť spoločného programu po práci

Po práci si vyzdvihnete dieťa a máte možnosť byť s ním, aj keď chodíte do práce. Spoločný program môže byť pre obe strany úplne iným zážitkom ako počas školského roka. Dieťa nemá školské povinnosti, svetlý deň je v lete dlhší a program sa dá predĺžiť až do večera.

Denná spätná väzba

Dieťa sa každý deň vráti domov plné zážitkov, s ktorými sa rado podelí. Denne budete môcť sledovať jeho radosti a starosti.

 

Výhody pre dieťa


Kamaráti a zážitky z okolia

Dieťa rozvinie svoje sociálne zručnosti, nájde si nových kamarátov vrámci mesta, v ktorom žije. Strávi čas hrou, kreatívnou činnosťou, získa nové poznatky a jedinečné skúsenosti. Spozná svoje mesto a aj Vás vezme na miesta, ku ktorým sa viažu jeho spomienky z tábora.

Vráti sa každý deň domov

Dieťa sa bude denne vracať do domáceho prostredia, bude len krátkodobo odlúčené od svojich blízkych, v režime podobnom škole. Bude tráviť veľkú časť dňa von so svojimi rovesníkmi, poobede príde domov oddýchnuté a spokojné.

Všetko potrebné je zabezpečené a je to blízko

Školení inštruktori sa postarajú o bezpečnosť a pohodlie Vášho dieťaťa. Bohatý program je spojený so stravovacím a pitným režimom. Dieťa má svoj program v meste, neďaleko od rodičov.